MBARQ105SCG1R8BFRA01 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
1.8 pF ±0.1pF 250V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MBARQ105SCG1R8BFRA01
מק"ט מוצר של DigiKey
587-MBARQ105SCG1R8BFRA01TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MBARQ105SCG1R8BFRA01
תיאור
CAP CER 1.8PF 250V C0G/NP0 0402
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MBARQ105SCG1R8BFRA01 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±0.1pF