MCASH105SB7681KFCA01 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Taiyo Yuden
קיים במלאי: 19,200
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Taiyo Yuden
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Murata Electronics
Murata Electronics
680 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0402 (1005 מטרי)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
MCASH105SB7681KFCA01
מק"ט מוצר של DigiKey
587-MCASH105SB7681KFCA01TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MCASH105SB7681KFCA01
תיאור
CAP CER 680PF 100V X7R 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
MCASH105SB7681KFCA01 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
טולרנס
±10%