MCASJ21GAB7106KTNA01
מק"ט מוצר של DigiKey
587-MCASJ21GAB7106KTNA01TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-MCASJ21GAB7106KTNA01CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-MCASJ21GAB7106KTNA01DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MCASJ21GAB7106KTNA01
תיאור
CAP CER 10UF 6.3V X7R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF ±10% 6.3V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MCASJ21GAB7106KTNA01 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±10%