NRM6045T100MMRSV אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Taiyo Yuden
קיים במלאי: 0
10 µH חצי-מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.8 A ‎60mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
NRM6045T100MMRSV
מק"ט מוצר של DigiKey
587-NRM6045T100MMRSVTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-NRM6045T100MMRSVCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-NRM6045T100MMRSVDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NRM6045T100MMRSV
תיאור
FIXED IND 10UH 1.8A 60 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
סיכוך
חצי-מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎60mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
16MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.236‏ אינץ' x‏ רוחב 0.236‏ אינץ' (6.00 מ"מ x‏ 6.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.177‏ אינץ' (4.50‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
4A