NRM6045T101MMRRV
מק"ט מוצר של DigiKey
587-NRM6045T101MMRRVTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-NRM6045T101MMRRVCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-NRM6045T101MMRRVDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NRM6045T101MMRRV
תיאור
FIXED IND 100UH 550MA 600 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µH חצי-מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 550 mA ‎600mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התנגדות DC‏ (DCR)
‎600mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
4MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.236‏ אינץ' x‏ רוחב 0.236‏ אינץ' (6.00 מ"מ x‏ 6.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.177‏ אינץ' (4.50‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
1.05A