NRM6045T151MMRRV
מק"ט מוצר של DigiKey
587-NRM6045T151MMRRVTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-NRM6045T151MMRRVCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-NRM6045T151MMRRVDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NRM6045T151MMRRV
תיאור
FIXED IND 150UH 480MA 816 MOHM
תיאור מפורט
150 µH חצי-מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 480 mA ‎816mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התנגדות DC‏ (DCR)
‎816mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
3.5MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%