NRM6045T151MMRRV | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | FIXED IND 150UH 480MA 816 MOHM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 8 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 150 µH חצי-מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 480 mA 816mOhm מקס' לא-סטנדרטי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | סיכוך חצי-מסוכך |
יצרן | התנגדות DC (DCR) 816mOhm מקס' |
סדרה | תדר - תהודה עצמית 3.5MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סוג ליבת תוף, חוט מלופף | תדר השראות - בדיקה 100 kHz |
חומר - ליבה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
השראות | מארז / תיבה לא-סטנדרטי |
טולרנס ±20% | גודל / מידה אורך 0.236 אינץ' x רוחב 0.236 אינץ' (6.00 מ"מ x 6.00 מ"מ) |