NRM6045T2R2NMRRV
מק"ט מוצר של DigiKey
587-NRM6045T2R2NMRRVTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-NRM6045T2R2NMRRVCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-NRM6045T2R2NMRRVDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NRM6045T2R2NMRRV
תיאור
FIXED IND 2.2UH 3A 23 MOHM SMD
תיאור מפורט
2.2 µH חצי-מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 3 A ‎23mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התנגדות DC‏ (DCR)
‎23mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
36MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±30%
גודל / מידה
אורך 0.236‏ אינץ' x‏ רוחב 0.236‏ אינץ' (6.00 מ"מ x‏ 6.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.177‏ אינץ' (4.50‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
8.5A