NRM6045T331MMRRV
מק"ט מוצר של DigiKey
587-NRM6045T331MMRRVTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-NRM6045T331MMRRVCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-NRM6045T331MMRRVDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NRM6045T331MMRRV
תיאור
FIXED IND 330UH 290MA 1.872 OHM
תיאור מפורט
330 µH חצי-מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 290 mA ‎1.872Ohm מקס' לא-סטנדרטי
התנגדות DC‏ (DCR)
‎1.872Ohm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
2.5MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%