NRM6045T470MMRRV
מק"ט מוצר של DigiKey
587-NRM6045T470MMRRVTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-NRM6045T470MMRRVCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-NRM6045T470MMRRVDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NRM6045T470MMRRV
תיאור
FIXED IND 47UH 700MA 272 MOHM
תיאור מפורט
47 µH חצי-מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 700 mA ‎272mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התנגדות DC‏ (DCR)
‎272mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
6MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.236‏ אינץ' x‏ רוחב 0.236‏ אינץ' (6.00 מ"מ x‏ 6.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.177‏ אינץ' (4.50‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
1.55A