NRM6045T471MMRRV
מק"ט מוצר של DigiKey
587-NRM6045T471MMRRVTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-NRM6045T471MMRRVCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-NRM6045T471MMRRVDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NRM6045T471MMRRV
תיאור
FIXED IND 470UH 220MA 2.76 OHM
תיאור מפורט
470 µH חצי-מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 220 mA ‎2.76Ohm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
NRM6045T471MMRRV דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎2.76Ohm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
2MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.236‏ אינץ' x‏ רוחב 0.236‏ אינץ' (6.00 מ"מ x‏ 6.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.177‏ אינץ' (4.50‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
450mA