NRM6045T4R7MMRRV
מק"ט מוצר של DigiKey
587-NRM6045T4R7MMRRVTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-NRM6045T4R7MMRRVCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-NRM6045T4R7MMRRVDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NRM6045T4R7MMRRV
תיאור
FIXED IND 4.7UH 2.2A 36 MOHM SMD
תיאור מפורט
4.7 µH חצי-מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 2.2 A ‎36mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התנגדות DC‏ (DCR)
‎36mOhm מקס'
סדרה
תדר - תהודה עצמית
22MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.236‏ אינץ' x‏ רוחב 0.236‏ אינץ' (6.00 מ"מ x‏ 6.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.177‏ אינץ' (4.50‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
6A