NRS5024T220MMGJ
מק"ט מוצר של DigiKey
587-NRS5024T220MMGJTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-NRS5024T220MMGJCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-NRS5024T220MMGJDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NRS5024T220MMGJ
תיאור
FIXED IND 22UH 820MA 230 MOHM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µH חצי-מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 820 mA ‎230mOhm מקס' לא-סטנדרטי
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
1.2A
יצרן
סיכוך
חצי-מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎230mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
תדר - תהודה עצמית
15MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 120°C
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
חומר - ליבה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%