PAS0815LR2R3105
מק"ט מוצר של DigiKey
587-2015-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PAS0815LR2R3105
תיאור
CAP 1F 20% 2.3V T/H
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 F (EDLC) סופר-קבלים 2.3 V רדיאלי, תיבה 70mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PAS0815LR2R3105 דגמים
קטגוריה
סיומת
פיני PC
יצרן
Taiyo Yuden
סוג ההרכבה
חור מעבר
סדרה
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
אריזה
בתפזורת
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
1 F
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 60°C
מתח - נומינלי
2.3 V
מספר מוצר בסיס
ESR (התנגדות טורית שקולה)
70mOhm