PAS0815LR2R3105 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 587-2015-ND |
יצרן | |
תיאור | CAP 1F 20% 2.3V T/H |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 1 F (EDLC) סופר-קבלים 2.3 V רדיאלי, תיבה 70mOhm |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | PAS0815LR2R3105 דגמים |
קטגוריה | סיומת פיני PC |
יצרן Taiyo Yuden | סוג ההרכבה חור מעבר |
סדרה | מארז / תיבה רדיאלי, תיבה |
אריזה בתפזורת | ריווח מוליכים 0.138 אינץ' (3.50 מ"מ) |
סטטוס החלק מוצר שהתיישן | גודל / מידה קוטר 0.315 אינץ' (8.00 מ"מ) |
קיבוליות 1 F | גובה - מקובע (מרבי) 0.669 אינץ' (17.00 מ"מ) |
טולרנס ±20% | טמפרטורת פעולה -25°C ~ 60°C |
מתח - נומינלי 2.3 V | מספר מוצר בסיס |
ESR (התנגדות טורית שקולה) 70mOhm |