RAHTK561M1GGL5005E
מק"ט מוצר של DigiKey
587-RAHTK561M1GGL5005ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-RAHTK561M1GGL5005ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-RAHTK561M1GGL5005EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RAHTK561M1GGL5005E
תיאור
CAP ALUMHYB 560UF 20% 35V SMD
תיאור מפורט
560 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 15mOhm 4000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
RAHTK561M1GGL5005E דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
Taiyo Yuden
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
350 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
3.5 A @ 100 kHz
קיבוליות
560 µF
גודל / מידה
קוטר 0.492‏ אינץ' (12.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.551‏ אינץ' (14.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.512‏ אינץ' x‏ רוחב 0.512‏ אינץ' (13.00 מ"מ x‏ 13.00‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
15mOhm
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-125°C