RAHTK680M1GDE7002E זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Taiyo Yuden
קיים במלאי: 470
68 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 35mOhm 6000 שעות ב-125°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RAHTK680M1GDE7002E
מק"ט מוצר של DigiKey
587-RAHTK680M1GDE7002ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RAHTK680M1GDE7002E
תיאור
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 35V SMD
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RAHTK680M1GDE7002E דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
Taiyo Yuden
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
לרכב
זרם אדווה בתדר נמוך
140 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.4 A @ 100 kHz
קיבוליות
68 µF
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
35mOhm
אורך חיים @ טמפרטורה
6000 שעות ב-125°C