RAHTK680M1UEH0002E
מק"ט מוצר של DigiKey
587-RAHTK680M1UEH0002ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-RAHTK680M1UEH0002ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-RAHTK680M1UEH0002EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RAHTK680M1UEH0002E
תיאור
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 50V SMD
תיאור מפורט
68 µF 50 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 30mOhm 4000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
RAHTK680M1UEH0002E דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יישומים
שימוש כללי
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
125 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.25 A @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
68 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.413‏ אינץ' (10.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.331‏ אינץ' x‏ רוחב 0.331‏ אינץ' (8.40 מ"מ x‏ 8.40‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
30mOhm
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-125°C