RAHV1101M1TDE7002 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Taiyo Yuden
קיים במלאי: 0
אקוויוולנטים-פרמטרית
Taiyo Yuden
קיים במלאי: 0
Rubycon
גיליון נתונים
Panasonic Industry
גיליון נתונים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 13
Nichicon
Chemi-Con
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 896
100 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 30mOhm 10000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RAHV1101M1TDE7002
מק"ט מוצר של DigiKey
587-RAHV1101M1TDE7002TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RAHV1101M1TDE7002
תיאור
CAP ALUMHYB 100UF 20% 25V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 36
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RAHV1101M1TDE7002 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם אדווה בתדר נמוך
200 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
2 A @ 100 kHz
סוג
היברידי
גודל / מידה
קיבוליות
100 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ESR (התנגדות טורית שקולה)
30mOhm
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C