RAHV1220M4EDE7002E זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
Rubycon
קיים במלאי: 1,640
Panasonic Industry
קיים במלאי: 7,336
Cornell Dubilier Knowles
22 µF 63 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 80mOhm 10000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RAHV1220M4EDE7002E
מק"ט מוצר של DigiKey
587-RAHV1220M4EDE7002ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RAHV1220M4EDE7002E
תיאור
CAP ALUM HYBRID 22UF 20% 63V SMD
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RAHV1220M4EDE7002E דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
150 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.5 A @ 100 kHz
קיבוליות
22 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
63 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80mOhm
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C