RAHVK100M1UCC8002E
מק"ט מוצר של DigiKey
587-RAHVK100M1UCC8002ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-RAHVK100M1UCC8002ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-RAHVK100M1UCC8002EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RAHVK100M1UCC8002E
תיאור
CAP ALUM HYBRID 10UF 20% 50V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 36
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 50 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 120mOhm 4000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
RAHVK100M1UCC8002E דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
Taiyo Yuden
ערכים נקובים
AEC-Q200
סדרה
יישומים
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
50 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
500 mA @ 100 kHz
סוג
היברידי
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
10 µF
גובה - מקובע (מרבי)
0.240‏ אינץ' (6.10‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.209‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.30 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ESR (התנגדות טורית שקולה)
120mOhm
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-125°C