RAHVK100M1UCC8002E | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP ALUM HYBRID 10UF 20% 50V SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 36 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 µF 50 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי, קופסה - SMD 120mOhm 4000 שעות ב-125°C |
מודלים EDA/CAD | RAHVK100M1UCC8002E דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
יצרן Taiyo Yuden | ערכים נקובים AEC-Q200 |
סדרה | יישומים לרכב |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זרם אדווה בתדר נמוך 50 mA @ 120 Hz |
סטטוס החלק פעיל | זרם אדווה בתדר גבוה 500 mA @ 100 kHz |
סוג היברידי | גודל / מידה קוטר 0.197 אינץ' (5.00 מ"מ) |
קיבוליות 10 µF | גובה - מקובע (מרבי) 0.240 אינץ' (6.10 מ"מ) |
טולרנס ±20% | חתימת שטח של הרכבה משטחית אורך 0.209 אינץ' x רוחב 0.209 אינץ' (5.30 מ"מ x 5.30 מ"מ) |
מתח - נומינלי 50 V | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
ESR (התנגדות טורית שקולה) 120mOhm | מארז / תיבה רדיאלי, קופסה - SMD |
אורך חיים @ טמפרטורה 4000 שעות ב-125°C |