RAHVK220M1GCC8002E
מק"ט מוצר של DigiKey
587-RAHVK220M1GCC8002ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-RAHVK220M1GCC8002ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-RAHVK220M1GCC8002EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RAHVK220M1GCC8002E
תיאור
CAP ALUM HYBRID 22UF 20% 35V SMD
תיאור מפורט
22 µF 35 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 100mOhm 4000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
RAHVK220M1GCC8002E דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
זרם אדווה בתדר נמוך
55 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
550 mA @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
22 µF
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.209‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.30 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100mOhm
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-125°C