RAHVK560M1TDC8002E
מק"ט מוצר של DigiKey
587-RAHVK560M1TDC8002ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-RAHVK560M1TDC8002ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-RAHVK560M1TDC8002EDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RAHVK560M1TDC8002E
תיאור
CAP ALUM HYBRID 56UF 20% 25V SMD
תיאור מפורט
56 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 50mOhm 6000 שעות ב-125°C
מודלים EDA/CAD
RAHVK560M1TDC8002E דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
זרם אדווה בתדר נמוך
90 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
900 mA @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.248‏ אינץ' (6.30‏ מ"מ)
קיבוליות
56 µF
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50mOhm
אורך חיים @ טמפרטורה
6000 שעות ב-125°C