RAVZD561M1GFH0002U זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
Rubycon
קיים במלאי: 923
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Panasonic Industry
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 297
Chemi-Con
Chemi-Con
Nichicon
560 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏60‏ ב-kHz‏100‏ 2000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RAVZD561M1GFH0002U
מק"ט מוצר של DigiKey
587-RAVZD561M1GFH0002UTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RAVZD561M1GFH0002U
תיאור
CAP ALUM 560UF 20% 35V SMD
תיאור מפורט
זרם אדווה בתדר נמוך
595 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.19 A @ 100 kHz
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.409‏ אינץ' x‏ רוחב 0.409‏ אינץ' (10.40 מ"מ x‏ 10.40‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏60‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C