RAVZF221M1GEH0002U זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
Rubycon
קיים במלאי: 469
Chemi-Con
קיים במלאי: 1,278
גיליון נתונים
220 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏300‏ ב-kHz‏100‏ 4000 שעות ב-125°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RAVZF221M1GEH0002U
מק"ט מוצר של DigiKey
587-RAVZF221M1GEH0002UTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RAVZF221M1GEH0002U
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
תיאור מפורט
זרם אדווה בתדר נמוך
227.92 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
296 mA @ 100 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
35 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.331‏ אינץ' x‏ רוחב 0.331‏ אינץ' (8.40 מ"מ x‏ 8.40‏ מ"מ)
ESR (התנגדות טורית שקולה)
mOhm‏300‏ ב-kHz‏100‏
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-125°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C