RSHT1330M1UDE7002E זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Taiyo Yuden
קיים במלאי: 0
אקוויוולנטים-פרמטרית
Würth Elektronik
קיים במלאי: 1,509
גיליון נתונים
Nichicon
קיים במלאי: 235
גיליון נתונים
Surge
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
33 µF 50 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 40mOhm 10000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RSHT1330M1UDE7002E
מק"ט מוצר של DigiKey
587-RSHT1330M1UDE7002ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RSHT1330M1UDE7002E
תיאור
CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 50V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 36
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RSHT1330M1UDE7002E דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
יצרן
Taiyo Yuden
יישומים
שימוש כללי
סדרה
מאפיינים
נגד-רעידות
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זרם אדווה בתדר נמוך
160 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
פעיל
זרם אדווה בתדר גבוה
1.6 A @ 100 kHz
סוג
היברידי
גודל / מידה
קיבוליות
33 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.260‏ אינץ' x‏ רוחב 0.260‏ אינץ' (6.60 מ"מ x‏ 6.60‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
50 V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
ESR (התנגדות טורית שקולה)
40mOhm
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C