RSHTK221M1TEH0002E זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
Taiyo Yuden
קיים במלאי: 500
קיים במלאי: 0
220 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD ‎27mOhm‎ 4000 שעות ב-125°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RSHTK221M1TEH0002E
מק"ט מוצר של DigiKey
587-RSHTK221M1TEH0002ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RSHTK221M1TEH0002E
תיאור
CAP ALUMHYB 220UF 20% 25V SMD
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
RSHTK221M1TEH0002E דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
זרם אדווה בתדר נמוך
160 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.6 A @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
220 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
25 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
‎27mOhm‎
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-125°C