RSHTK561M1JEH0002E זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
קיים במלאי: 0
560 µF 6.3 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 22mOhm 4000 שעות ב-125°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RSHTK561M1JEH0002E
מק"ט מוצר של DigiKey
587-RSHTK561M1JEH0002ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RSHTK561M1JEH0002E
תיאור
CAP ALUMHYB 560UF 20% 6.3V SMD
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RSHTK561M1JEH0002E דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
זרם אדווה בתדר נמוך
170 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.7 A @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
560 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
6.3 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
22mOhm
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-125°C