RSHV1330M1TCC8002E זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Würth Elektronik
קיים במלאי: 1,075
גיליון נתונים
33 µF 25 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 80mOhm 10000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RSHV1330M1TCC8002E
מק"ט מוצר של DigiKey
587-RSHV1330M1TCC8002ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RSHV1330M1TCC8002E
תיאור
CAP ALUM HYBRID 33UF 20% 25V SMD
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RSHV1330M1TCC8002E דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
90 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
900 mA @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
33 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.209‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.30 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80mOhm