RSHV1331M1LEH0002E זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
קיים במלאי: 0
330 µF 10 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 22mOhm 10000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RSHV1331M1LEH0002E
מק"ט מוצר של DigiKey
587-RSHV1331M1LEH0002ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RSHV1331M1LEH0002E
תיאור
CAP ALUMHYB 330UF 20% 10V SMD
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RSHV1331M1LEH0002E דגמים
קטגוריה
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
זרם אדווה בתדר נמוך
250 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.5 A @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
330 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.331‏ אינץ' x‏ רוחב 0.331‏ אינץ' (8.40 מ"מ x‏ 8.40‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
10 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
22mOhm