RSHVX271M1EEH0002 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
קיים במלאי: 0
270 µF 16 V קבלי פולימר - אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 20mOhm 4000 שעות ב-135°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RSHVX271M1EEH0002
מק"ט מוצר של DigiKey
587-RSHVX271M1EEH0002TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RSHVX271M1EEH0002
תיאור
CAP ALUMHYB 270UF 20% 16V SMD
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RSHVX271M1EEH0002 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 135°C
זרם אדווה בתדר נמוך
170 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
1.7 A @ 100 kHz
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
270 µF
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
16 V
ESR (התנגדות טורית שקולה)
20mOhm
אורך חיים @ טמפרטורה
4000 שעות ב-135°C