TMK042CG100DD-W
מק"ט מוצר של DigiKey
587-5755-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-5755-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TMK042CG100DD-W
תיאור
CAP CER 10PF 25V C0G/NP0 01005
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 7
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 pF ±0.5pF 25V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 01005 (0402 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TMK042CG100DD-W דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
01005 (0402 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.016‏ אינץ' x‏ רוחב 0.008‏ אינץ' (0.40 מ"מ x‏ 0.20‏ מ"מ)
טולרנס
±0.5pF