UMK105CG4R7CV-F
מק"ט מוצר של DigiKey
587-3175-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-3175-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-3175-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UMK105CG4R7CV-F
תיאור
CAP CER 4.7PF 50V C0G/NP0 0402
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 pF ±0.25pF 50V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
UMK105CG4R7CV-F דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.039‏ אינץ' x‏ רוחב 0.020‏ אינץ' (1.00 מ"מ x‏ 0.50‏ מ"מ)
טולרנס
±0.25pF