UMK212B7105KG-T
מק"ט מוצר של DigiKey
587-2910-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-2910-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-2910-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UMK212B7105KG-T
תיאור
CAP CER 1UF 50V X7R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
UMK212B7105KG-T דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±10%