UMK316BJ105KD-T
מק"ט מוצר של DigiKey
587-2401-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
587-2401-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
587-2401-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UMK316BJ105KD-T
תיאור
CAP CER 1UF 50V X5R 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 1206 (3216 מטרי)
מודלים EDA/CAD
UMK316BJ105KD-T דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
טולרנס
±10%