TCMC7FNT101-RD
מק"ט מוצר של DigiKey
931-TCMC7FNT101-RD-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TCMC7FNT101-RD
תיאור
CMC 100UH 100MA 2LN SMD AEC-Q200
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 µH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 100mA DCR 4.2Ohm
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
4.2Ohm
יצרן
Taoglas Limited
מתח נקוב - DC
60V
אריזה
מגש
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
ערכים נקובים
AEC-Q200
סוג מסנן
קו אות
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
2
גודל / מידה
אורך 0.181‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (4.60 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
השראות בתדר
100 µH @ 100 kHz
גובה (מקס')
0.120‏ אינץ' (3.05‏ מ"מ)
דירוג זרם (מקס')
100mA