DA-025-12-02-00-00
DA-025-12-02-00-00
DA-025-12-02-00-00
DA-025-12-02-00-00
מק"ט מוצר של DigiKey
926-1319-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
DA-025-12-02-00-00
תיאור
THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 25W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ישירות לאוויר תרמיים - תרמו-אלקטריים מכללי פלטיה (Peltier) 25 W
קטגוריה
מתח
12 V
יצרן
Tark Thermal Solutions
מיקום מאוורר
צד חם
סדרה
הספק - כניסה
30 W
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 45°C
סטטוס החלק
פעיל
משקל
‎1.8 lb (816.5 g)‎
סוג העברת חום
ישירות לאוויר
מידות - כוללות
אורך 97 מ"מ‎ × רוחב 65 מ"מ × גובה 67.5‎ מ"מ
הספק - קירור
25 W
מספר מוצר בסיס
זרם
2.5 A