C2012X5R1C105K085AA
מק"ט מוצר של DigiKey
445-7632-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-7632-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-7632-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
C2012X5R1C105K085AA
תיאור
CAP CER 1UF 16V X5R 0805
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0805 (2012 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
C2012X5R1C105K085AA דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
סדרה
מאפיינים
ESL נמוך
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
טולרנס
±10%