FQA020ADC-N07-S
מק"ט מוצר של DigiKey
FQA020ADC-N07-S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FQA020ADC-N07-S
תיאור
LINE FILTER 40VDC 20A TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
DC מסנן קו EMC/EMI 20 A AC דרגה אחת פיני PC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FQA020ADC-N07-S דגמים
קטגוריה
מתח - DC נקוב
40V
יצרן
TDK-Lambda
זרם
20 A
סדרה
יישומים
שימוש כללי
אריזה
מגש
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 115°C