I6A14A-C01-EVK-S1
מק"ט מוצר של DigiKey
285-I6A14A-C01-EVK-S1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
I6A14A-C01-EVK-S1
תיאור
EVAL BOARD FOR I6A24014A033V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
i6A24014A033V i6A DC/DC‏, מוריד מתח (Step Down) 1‏ יציאות לא-מבודדות לוח הערכת יציאות
קטגוריה
מתח - יציאה
3.3V ~ 24V
יצרן
TDK-Lambda
זרם - יציאה
14A
סדרה
מתח - כניסה
9V ~ 40V
אריזה
תיבה
טופולוגיית מייצב
ממיר Buck
סטטוס החלק
פעיל
תדר - מיתוג
400kHz
שימוש עיקרי
DC/DC‏, מוריד מתח (Step Down)
תכולה
לוח(ות)
היציאות וסוגיהן
1‏ יציאות לא-מבודדות
מעגל משולב / חלק בשימוש
i6A24014A033V
הספק - יציאה
250W