ACM12V-351-2PL-TL00
מק"ט מוצר של DigiKey
445-ACM12V-351-2PL-TL00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-ACM12V-351-2PL-TL00CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-ACM12V-351-2PL-TL00DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACM12V-351-2PL-TL00
תיאור
CMC 10A 2LN 350 OHM SMD AEC-Q200
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 25
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 350 Ohms @ 100 MHz 10A DCR 2.9mOhm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ACM12V-351-2PL-TL00 דגמים
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
2.9mOhm
יצרן
TDK
מתח נקוב - DC
80V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גודל / מידה
אורך 0.472‏ אינץ' x‏ רוחב 0.433‏ אינץ' (12.00 מ"מ x‏ 11.00‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.236‏ אינץ' (6.00‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
350 Ohms @ 100 MHz
מארז‏ / תיבה
אופקי‏, 4 פדים למעגל מודפס
דירוג זרם (מקס')
10A