ACM2520-102-2P-T002
מק"ט מוצר של DigiKey
445-8931-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-8931-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-8931-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACM2520-102-2P-T002
תיאור
CMC 200MA 2LN 1 KOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 1 kOhms @ 100 MHz 200mA DCR 900mOhm
מודלים EDA/CAD
ACM2520-102-2P-T002 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
200mA
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
900mOhm
סדרה
מתח נקוב - DC
20V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סוג מסנן
קו אות
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
גובה (מקס')
0.051‏ אינץ' (1.30‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1 kOhms @ 100 MHz