ACM9070-701-2PL-TL01
מק"ט מוצר של DigiKey
445-2216-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-2216-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-2216-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACM9070-701-2PL-TL01
תיאור
CMC 5A 2LN 700 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 700 Ohms @ 100 MHz 5A DCR 10mOhm
מודלים EDA/CAD
ACM9070-701-2PL-TL01 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
5A
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
10mOhm
סדרה
מתח נקוב - DC
80V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
גודל / מידה
אורך 0.354‏ אינץ' x‏ רוחב 0.276‏ אינץ' (9.00 מ"מ x‏ 7.00‏ מ"מ)
גובה (מקס')
0.177‏ אינץ' (4.50‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
700 Ohms @ 100 MHz