ACP3225-501-2P-T000
מק"ט מוצר של DigiKey
445-172408-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-172408-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-172408-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACP3225-501-2P-T000
תיאור
CMC 2A 2LN 500 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 500 Ohms @ 100 MHz 2A DCR 40mOhm (טיפוסי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ACP3225-501-2P-T000 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
2A
יצרן
TDK
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
40mOhm (טיפוסי)
סדרה
מתח נקוב - DC
60V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו כוח
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
500 Ohms @ 100 MHz