ACT1210E-241-2P-TL00
מק"ט מוצר של DigiKey
445-ACT1210E-241-2P-TL00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-ACT1210E-241-2P-TL00CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-ACT1210E-241-2P-TL00DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACT1210E-241-2P-TL00
תיאור
CMC 240UH 70MA 2LN SMD AEC-Q200
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
240 µH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 70mA DCR 4.1Ohm
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
4.1Ohm
מתח נקוב - DC
80V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
גודל / מידה
אורך 0.154‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.90 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
השראות בתדר
240 µH @ 100 kHz
דירוג זרם (מקס')
70mA