ACT45B-220-2P-TL003
מק"ט מוצר של DigiKey
445-3957-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-3957-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-3957-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ACT45B-220-2P-TL003
תיאור
CMC 22UH 200MA 2LN 1.2 KOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µH @ 100 kHz 2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 1.2 kOhms @ 10 MHz 200mA DCR 1Ohm
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ACT45B-220-2P-TL003 דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
200mA
יצרן
TDK
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
1Ohm
סדרה
מתח נקוב - DC
50V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 150°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג מסנן
קו אות
גודל / מידה
אורך 0.177‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (4.50 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
גובה (מקס')
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
עכבה @ תדר
1.2 kOhms @ 10 MHz
מארז‏ / תיבה
אופקי‏, 4 פדים למעגל מודפס
השראות בתדר
22 µH @ 100 kHz