AVR-M1608C180MT6AB
מק"ט מוצר של DigiKey
445-2540-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-2540-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-2540-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AVR-M1608C180MT6AB
תיאור
VARISTOR 18V 30A 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
18 V 30 A וריסטור 1 מעגלים חשמליים הרכבת משטח, MLCV 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AVR-M1608C180MT6AB דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
21.6 V
יצרן
TDK
זרם - נחשול
30 A
סדרה
אנרגיה
0.1J
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מספר המעגלים
1
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
600 pF @ 1 kHz
מתח DC מקסימלי (Volts)
11 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מתח וואריסטור (מינ')
14.4 V
סוג ההרכבה
הרכבת משטח, MLCV
מתח ואריסטור (טיפוסי)
18 V