AVRH10C101KT1R2YE8
מק"ט מוצר של DigiKey
445-AVRH10C101KT1R2YE8TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
445-AVRH10C101KT1R2YE8CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
445-AVRH10C101KT1R2YE8DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AVRH10C101KT1R2YE8
תיאור
VARISTOR 120V 300MA 0402
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
120 V 300 mA וריסטור 1 מעגלים חשמליים הרכבת משטח, MLCV 0402 (1005 מטרי)
קטגוריה
אנרגיה
0.007J
יצרן
TDK
מספר המעגלים
1
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
קיבוליות @ תדר
1.23 pF @ 1 MHz
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TA)
מתח DC מקסימלי (Volts)
70 V
דירוג
לרכב
מתח וואריסטור (מינ')
100 V
הרשאה
AEC-Q200
מתח ואריסטור (טיפוסי)
120 V
סוג ההרכבה
הרכבת משטח, MLCV
מתח ואריסטור (מקס')
110 V
מארז‏ / תיבה
0402 (1005 מטרי)
זרם - נחשול
300 mA