B32520C0474J000
מק"ט מוצר של DigiKey
495-1112-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
B32520C0474J000
תיאור
CAP FILM 0.47UF 5% 63VDC RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.47 µF קבלי ציפוי 40V 63V פוליאסטר, פוליאתילן טרפתאלאט (PET), מצופה מתכת - מגובב רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
B32520C0474J000 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
סוג ההרכבה
חור מעבר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 0.394‏ אינץ' x‏ רוחב 0.118‏ אינץ' (10.00 מ"מ x‏ 3.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
גובה - מקובע (מרבי)
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קיבוליות
סיומת
פיני PC
טולרנס
±5%
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
40V
יישומים
כלי-רכב, EMI‏, שיכוך RFI
מתח נקוב - DC
63V